Instruktor wspinaczki

Urodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe w Krakowie. Instruktor wspinaczki, fotograf górski, pasjonat Tatr, miłośnik przyrody, członek Klubu Wysokogórskiego Kraków.

 

Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności. Odrywa od szarej codzienności, przenosząc w świat gdzie liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą, duszą i ciałem tylko w to, co przede mną, co powyżej mnie, w trudności drogi. Jestem zdania że wspinanie, przede wszystkim musi być przyjemne, dawać radość, satysfakcję… ale co najważniejsze, musi być bezpieczne.

Moje wspinaczkowe motto“Wspinam się dla piękna dróg, nie dla cyfry”

Swoją przygodę z fotografią górską i wspinaczkową zacząłem kolejno w 2006 i 2013 roku. Robiąc zdjęcia, skupiam się na tym, aby oddać prawdziwe piękno i naturalność otaczającego krajobrazu oraz trud jaki niesie z sobą wspinaczka. Program graficzny używam tylko w celu podstawowej obróbki zdjęć, tj. wyostrzenie, czy ew. kadrowania. Mam nadzieję, że moje zdjęcia pozwolą na poczucie smaku gór i dostrzeżenia ich uroku wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie mogą się tam wybrać i tym którzy tego smaku jeszcze nie poznali.

Więcej o mnie w wywiadzie Polsat News – NOWY DZIEŃ
Polsat News – NOWY DZIEŃ (10.01.2015)